Екзарх Харківський взяв участь у Всеукраїнській прощі до Страдчу

26 червня 2018 року відбулася щорічна Всеукраїнська проща до Страдчу, присвячена пам’яті страдецьких блаженних, Дню Мирянина та 1030-річчю хрещення Київської Руси. Очолив прощу Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ.

Співслужили Блаженнішому Святославу Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський, Апостольський Нунцій в Україні Архиєпископ Клаудіо Ґуджеротті, Преосвященний владика Василій, Екзарх Харківський, єпископи УГКЦ, єпископи Священного Синоду, Єпископ Румунської Греко-Католицької Церкви Джон Майкл – представник Американської Єпископської Конференції та численне духовенство.

У своєму слові до вірних Глава нашої Церкви закликав їх через постаті блаженних страдецьких мучеників до шляху праведності – бути людиною, бути християнином та бути патріотом своєї Батьківщини. Це шлях до єдності в Христі, до якої закликає нас Господь.

 

 

 

 

 

Під час Св. Літургії усі вірні на чолі із Блаженнішим Святославом звершили Чин відновлення хресних обітів.

Наприкінці богослужіння Архиєпископ Клаудіо подякував Главі УГКЦ та всім присутнім за нагоду молитися Св. Літургію у східному обряді, захоплюючись великим прикладом жертовності українських мучеників та запевнивши вірних у постійній молитовній підтримці від Святішого Отця Франциска, Папи Римського.

Джерело

Більше фото

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *