День пам’яті жертв голодоморів у Харкові

Цьогоріч у Харкові майже весь день відбувалися заходи зі вшанування пам’яті жертв голодоморів. Заходи зібрали масу людей, як тих, що самі можуть розказати про ті часи, дізнавшись щось від своїх рідних або історичних джерел, так і тих, які вперше прийшли, щоб дізнатися про злочини влади проти свого народу. Представники громадських об’єднань і спільнот, розмаїтих політичних сил, духовенства різних конфесій, студенти і викладачі, а також офіційних кіл утворили кілька вшанувальних хвиль. Варто додати, що у молитовних акціях взяв участь парох Свято-Миколаївського храму м. Харкова УГКЦ о. Микола Семенович.

Заходи відбувалися на Меморіалі жертвам голодомору (що розташований на окружній), біля Хреста жертвам голодомору в Молодіжному парку, біля пам’ятника Шевченку та на площі Свободи.

В Молодіжному парку діяла пересувна науково-документальна виставка “Вбивство голодом – Геноцид”. На площі Свободи всі приєдналися до всеукраїнської акції “Запали свічку” та вшанували пам’ять про загиблих та репресованих хвилиною мовчання.

Світлини за посиланнями:

Джерело 1: Сурен КочарянДжерело 2: Марія СлободенюкДжерело 3: Микола КалитаДжерело 4: Микола КалитаДжерело 5: Микола КалитаДжерело 6: Леонід Логвіненко

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *