Молодь Харківського екзархату побувала на таборі в Карпатах

26-28 січня, з благословення та за допомогою Владики Василія, молодь Харківського Екзархату мала можливість духовно відпочити у засніжених Карпатах. Лише три дні у Буковелі, а емоції аж переповнювали. Кожен день розпочинався Святою Літургією, яку очолював Владика Василій, Екзарх Харківський.

Після коротенької науки та смачної трапези, на усіх чекали таємничі вершини Карпат. Лижі, тюбінги, витяги, траси, падіння та наполегливість – для багатьох це було вперше. Але найголовніше: синє небо, яскраве сонце, приємні усмішки та руки допомоги – це ті моменти, які залишилися в серці кожного з нас.

Під час науки, архиєрей звернув увагу на молитву, яка має бути щирою та промовлена з вірою. Саме, стоячи на вершині гір, неможливо було не згадати слова Пророка Ісаї: «Гори зрушаться й горби похитнуться, моя ж любов від тебе не відступить» (Іс. 54, 10); а, примружуючи очі від блиску снігу, згадувалися слова із Псалма 50, вірш 9: «…обмий мене, і стану білішим від снігу». Де, як не на горі, можна навчитися молитися? Сам Христос не раз виходив на гору і молився!

Цей відпочинок був запланований для молоді – аніматорів, які працюють з дітьми, які вчать дітей молитися, а щоб вчити, потрібно самому зростати у тих знаннях.

Отож, щиро дякуємо нашому Владиці Василію, директору ТК «Буковель» Олександру Леонідовичу Шевченкові та усім добродіям за можливість відпочити, здобути нові знання, відновити сили та духовно збагатитися.

с. Григорія Костів,
Голова Катехитичної Комісії Харківського Екзархату

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *