Завершився Синод Єпископів УГКЦ в Івано-Франківську

Урочистою Літургією, яку очолив Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав, в aрхикатедральному соборі Святого Воскресіння завершився Синод Єпископів УГКЦ в Івано-Франківську, що тривав від 30 серпня.

«Цією Літургією, – сказав Блаженніший до вірних, – ми завершуємо Синод Єпископів нашої Церкви. Це завершення також начебто вінчає і діяння VI сесії Патріаршого Собору. Усі, хто працював, готував сесії, рішення і різні тексти, відчували себе слугами, які готують бенкет, весілля… І сьогодні, коли все закінчилося, ми кажемо всій Церкві: усе готове. Готові добрі думки, добрі плани, добрі наміри. Ми сьогодні кажемо: усі ви є запрошені. Але роз’їжджаючись по всьому світі, ми почуваємося і слугами, яких наш Господь посилає, аби всіх запрошених зробити вибраними, аби привести всіх для участі у вічній радості Небесного Отця».

Блаженніший Святослав повідомив, що наступного року наша Церква братиме участь у Році Божого милосердя, який проголосив Папа Франциск. «Наші сповідники будуть невтомно роздавати і обновляти цю весільну одіж усім тим, хто буде каятися у своїх гріхах», – сказав проповідник.

Напередодні під завершення Синоду єпископи вшанували пам’ять усопших владик, особливо молилися за владику Софрона (Мудрого), який цього року відійшов у вічність.

У передостанній день Синоду приїхав відвідати членів Синоду Архиєпископ-емерит Блаженніший Любомир (Гузар) і подарував владикам книжку «Андрей Шептицький, Митрополит Галицький (1901-1944), провісник екуменізму» за його авторством, яка щойно вийшла друком.

Увечері в суботу після останнього синодального засідання владики процесійно занесли свічку та Євангеліє назад до каплиці, після чого підписали всі рішення Синоду.

Глава Церкви подякував за організацію VI сесії Патріаршого Собору та Синоду Єпископів.

Джерело: http://news.ugcc.ua/photo/glava_ugkts_na_zvershennya_sinodu_buti_ne_praktikuyuchim_hristiyaninom__tse_smertelno_nebezpechno_74709.html

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *