За єдність між християнами помолилися у харківському храмі Вірменської Апостольської Церкви

У суботу 23 січня Екуменічна молитва за єдність між християнами відбулася у храмі Сурб Арутюн (Вірменської Апостольської Церкви, ВАЦ) міста Харкова. У молитві взяв участь Екзарх Харківський Владика Василій, духовенство УГКЦ, ВАЦ, РКЦ та Євангелічно-Лютеранської громади.

Владика Василій розповів про ініціативу Тижня молінь за єдність християн, підкресливши, що  ця практика виникла понад сто років тому. Екзарх Харківський звернув увагу на слова з Євангелії від Івана про велич Божої любові та любові між людьми.”Любов є головною християнською чеснотою. Бог є любов і ділиться нею з людиною. У житті ми не завжди ставимося з любов’ю один до одного. Христос пригадує і дає нам Нову заповідь, щоб ми любили один одного”, – сказав Архиєрей.

Також Владика Василій в особливий спосіб подякував священникам ВАЦ за те, що вони беруть участь у екуменічних моліннях. Також Екзарх Харківський пригадав славного сина вірменського народу Сергія Нігояна, який першим віддав своє життя за Україну під час Революції Гідності, тим самим ставши для нас прикладом мужності  і жертовності.

На завершення Владика Василій додав, що спільні молитви християн є дуже важливими, адже ними ми просимо в Бога благодаті, єдності між християнами.

Пресслужба Харківського Екзархату УГКЦ

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *