До 200-ліття від народження Тараса Шевченка

9 березня 2014 року у центрі м. Харків біля пам’ятника Шевченку з нагоди 200-ліття від народження, о 12:00 відбулася урочиста Панахида за участі представників Української Греко-Католицької Церкви, Православної Автокефальної, Православної Київського Патріархату, Римо-Католицької та інших Церков.

Молитва панахиди проходила за участі чисельних присутніх: різних громадських організацій, політичних партій, а найбільше — простих жителів Харкова і околиць, які прийшли вшанувати світлу пам’ять видатного діяча, письменника, поета Тараса Шевченка.

Після панахиди із словом виступив Архієпископ Ігор Ісіченко (УАПЦ), який зосередив свою увагу на історичному аспекті, та діяльності Тараса Шевченка, і Його вкладі для України, після Владики мав слово ігумен Святопокровського Покотилівського монастиря оо. Василіян о. Йосиф Щур ЧСВВ (УГКЦ), який звернув увагу присутніх на питанні найбільшого дару Бога людині, а саме свободи, а також закликав усіх до спільної молитви за майбутнє України, бо саме молитва може знищити всяке зло.

Опісля мав слово представник Римо-Католицької Церкви, і тоді всі присутні священнослужителі поклали квіти до пам’ятника Шевченкові. Кожен із-нас, у цей нелегкий час для нашої України, з болем спостерігає за перебігом процесів в суспільстві, які не завжди є позитивними, але нікого не залишає віра в краще майбутнє, на яке заслуговує кожна людина, що живе на своїй рідній землі.

Аля Бондар

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *