Як “Карітас Харків” допомагає готуватись до зими?

З початком повномасштабного вторгнення ворога на українські землі “Карітас Харків” допомагає людям, як постраждали від війни.

У рамках проєкту «Надзвичайне реагування» тисячі людей отримали продуктові та гігієнічні набори. Також спеціальні набори отримували люди з інвалідністю та діти.

Відомо, що ворог нищить домівки та господарства мирних жителів міста та області. Знищуючи елементи критичної інфраструктури, ворог залишає без тепла сотні домогосподарств.

З настанням холодів гостро постало питання забезпечення теплом пошкоджені домівки. Тому команда “Карітасу Харків” допомагає встановленню вікон, яке відбувається у найбільш постраждалих районах міста.

Ще одним пріоритетним напрямком є забезпечення домогосподарства дровами. Цей напрямок здійснюється у містах та селах Харківської області.

«Ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб люди, які постраждали від війни, зустріли зиму у теплі. Кожного дня боремось із наслідками цієї війни. Першочерговим завданням нашої команди є нести людям добро, милосердя та підтримку», – директор “Карітасу Харків” отець Андрій Насінник.

Повідомила Галина Насінник

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *