“Втілення Божого Сина є виявом великої безмежної Божої любові!” – Екзарх Харківський в день Різдва Христового

Бог предвічний народився,
Прийшов днесь із небес,
Щоб спасти люд свій весь,*
І утішився.

Цією колядкою розпочалася Різдвяна Божественна Літургія у нижньому храмі Святих Верховних Апостолів Петра і Павла Катедрального Собору Святого Миколая Чудотворця міста Харкова. Богослужіння очолили Преосвященний Владика Василій, Екзарх Харківський, єпископ Римо-Католицької Церкви Преосвященний Владика Мар’ян та священники Харківського Екзархату.

На урочисту Літургію до собору прибули також сестри Римо-Католицького Церкви, семінаристи, гості та чисельна спільнота парафіян.

У пастирському слові Владика Василій наголосив на великому таїнстві народження Божого Сина: “Втілення Божого Сина є ще одним виявом великою безмежної Божої любові. Бог стає людиною не заради себе, а заради нас”. Екзарх Харківський зазначив, що справжня любов не лише займається собою чи насолоджується собою, але уділяється іншим. Бог, будучи Любов’ю, цією любов’ю ділиться. “Господь приходить на землю, стає людиною, виявляючи також своє милосердя та любов до кожного з нас, щоб спасти нас”, – додав Архиєрей.

З вітальним словом до присутніх звернувся також Владика Мар’ян, який наголосив на єдності Католицької Церкви у двох обрядах. “Різні обряди, різна Літургія, а єднає нас Ісус Христос”, – підкреслив єпископ.

На завершення у храмі парафіяльна молодь представила театралізоване вертепне дійство.

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *