Владика Василій взяв участь в урочистостях з нагоди 20-ліття Василіянського інституту філософсько-богословських студій

У неділю, 25 вересня 2022 року, в монастирській церкві Собору Пресвятої Богородиці отців Василіян у Брюховичах відбулися урочистості з нагоди 20-ліття перенесення осідку Василіянського інституту філософсько-богословських студій імені митрополита Йосифа Велямина Рутського із Золочева до Брюхович. При цій нагоді відбувся Чин благословення нового іконостасу.

Божественну літургію очолив Львівський Митрополит та архиєпископ владика Ігор Возьняк. Йому співслужили Харківський екзарх владика Василь Тучапець, ЧСВВ, отці Йоан Школик, ЧСВВ, Протоігумен Провінції Найсвятішого Спасителя, Франциск Онисько, ЧСВВ, Протоігумен Провінції св. Миколая, Ігор Бойко, ректор Львівської Духовної семінарії Святого Духа, Пантелеймон Трофімов, ЧСВВ, ректор Василіянського інституту та ігумен монастиря святого Йосифа у Брюховичах, а також численне духовенство, – йдеться на сайті Провінції Найсвятішого Спасителя.

Після освячення іконостасу із словами вдячності звернувся ігумен та ректор отець Пантелеймон Трофімов, ЧСВВ, який зазначив, що короткий термін, за який спорудили цей іконостас – знак Божого благословення. Отець ректор подякував владикам Ігорю за його благословення, та Василію, який був натхненником проєкту монастирського храму.

За двадцять років повноцінної діяльності ВІФБС навчання завершили 110 семінаристів, 95 із них стали священниками. З 2015 року до братів-василіян долучилися брати-редемптористи, брати-оріоністи і таким чином інститут став монашою семінарією Української Греко-Католицької Церкви.

 Із визначною датою братів-василіян листом із благословенням привітав Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав, який зазначив велику працю, яку здійснюють випускники Василіянського інституту не лише на теренах Галичини, а й в усіх куточках України та в різних країнах світу.

Джерело: https://osbm.in.ua/news/actual/vasyliyanskyi-instytut-20-rokiv-diyalnosti-u-bryukhovychakh/?fbclid=IwAR2b-itP05Ihz9aGvPxsetZ0HefbhRTFby5qoRClXFDhZneOOXIg0d1U_2E

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *