Владика Василій взяв участь у Святій Месі в Києві, яку очолив кардинал Пітер Тарксон

18 листопада 2018 року, в костелі Святого Олександра в Києві, Святу Месу в латинському обряді очолив кардинал Пітер Тарксон, голова Дикастерії служіння інтегральному розвиткові людської особи.

 

Разом із посланцем Папи співслужили Апостольський нунцій в Україні Архиєпископ Клаудіо Гуджеротті, римо-католицькі та греко-католицькі владики, як рівно ж священики обох Католицьких Церков. Зокрема УГКЦ представляли владика Богдан (Дзюрах), Секретар Синоду Єпископів УГКЦ, владика Василь (Тучапець), Екзарх Харківський, та владика Йосиф (Мілян), Єпископ-помічник Київський.

Варто зазначити, що кардинал разом з двома своїми співпрацівниками перебував в Україні, завершуючи та підсумовуючи акцію «Папа для України». Протягом двох років в Україні розподілялась допомога, зібрана в католицьких святинях Європи для українців, які постраждали від військового конфлікту на Сході України.

  1. Під час проповіді кардинал Пітер Тарксон зазначив, що, хоча акція «Папа для України» закінчилася, Папа  Франциск усім серцем надалі з українським народом, та буде намагатися знайти нові можливості допомоги для найбільш потребуючих.

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *