Полтавські греко-католики відсвяткували храмове свято та 18 років від створення парафії

21 червня полтавські греко-католики відсвяткували 18-ту річницю створення своєї парафії Пресвятої Трійці у Полтаві.

Святкування розпочалося урочистою Божественною Літургією Івана Золотоустого у Свято-Троїцькому храмі УГКЦ. Святкове Богослужіння очолив отець Роман Валявка разом зі священнослужителями з різних куточків Полтавщини.

На свято також завітали сестри-монахині ЧСВВ, сестри-монахині святого Вінкентія, понад 150 вірних, чоловіки ордену Лицарів Колумба, молодь та діти.

Настоятель храму Святого пророка Іллі УГКЦ у селищі Білики отець Роман Валявка, виголошуючи проповідь, розповів про духовний зміст, сенс та значення свята Зіслання Святого Духа:

— Неможливо людським розумом осягнути усю таємницю буття Бога у Трьох Особах, але через нашу віру ми здатні це зробити. Нам потрібно завжди дякувати Господу Богу, просити у нього ласки витривалості та любові, Божої мудрості.

Після Служби Божої парох місцевої громади у Полтаві отець Юрій Кролевський звернувся до гостей та парафіян храму зі словами щирої вдячності:

— Велика подяка усім вам за те, що ви є у нашій парафії, дякую нашим братам-лицарям, які є сильною опорою для нас, за ваше старання бути для всіх та для кожного однією потужною, дружньою спільнотною родиною.

Після подячного слова відбулася святкова духовно-культурна програма за участю місцевих дітей та молоді. Згодом усі мали можливість поспілкуватися у святковій та дружній атмосфері за святковим фуршетом.

Голова церковної ради та Великий лицар полтавського осередку Лицарів Колумба Євген Хайлов зауважив, що приналежний до такої великої, дружньої парафіяльної спільноти від початку її формування:

— Ми, приходячи до нашого храму, відчуваємо себе дуже комфортно, ми добре згуртовані нашими душпастирями, відчуваємо себе потрібними у житті церковної спільноти. Перед нами ще багато праці та викликів, які, впевнений, за посередництвом Святого Духа, ми легко подолаємо.

За повідомленням пресслужби парафії Пресвятої Трійці УГКЦ у Полтаві

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *