Харків: Владика Василій взяв участь у заходах з нагоди 29-ї річниці Незалежності України

У День Незалежності України Преосвященний Владика Василій помолився Святу Літургію у нижньому храмі Святих Верховних Апостолів Петра і Павла Катедрального собору Святого Миколая Чудотворця у Харкові. Під час молитви Екзарх Харківський дякував Богові за дар Незалежності, просив за мир, єдність, згоду в нашому народі, за владу, за військо, за захисників, які в теперішній час захищають рідну землю. Після богослужіння Архиєрей привітав усіх з цим великим святом нашої держави та побажав українському народу миру та злагоди.

Опісля Екзарх Харківський взяв участь у двох заходах покладання квітів з нагоди 29-ї річниці Незалежності України.

У першій церемонії покладання квітів до монумента Незалежності України взяли участь голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан, керівництво області, духовенство, військові, громадські активісти, жителі та гості міста.

Захід розпочався виступом Великого Слобожанського ансамблю пісні і танцю та ансамблю народного танцю “Буревісник”.

Другий захід відбувся біля пам’ятника Тарасу Шевченку за участю Високопреосвященного Владики Ігоря (Ісіченка), духовенства і вірних храму Святого Миколая Чудотворця, Свято-Дмитрівського храму та  чисельної кількості представників різних громадських організації.Пресслужба Харківського Екзархату

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *