Владика Василій освятив нове приміщення офісу “Карітас Харків”

11 березня Владика Василій освятив нове приміщення офісу “Карітас Харків”. Звертаючись до працівників Благодійного фонду, Екзарх Харківський звернув увагу на період посту, який зараз триває. Адже, за словами Архиєрея, піст – це не лише обмеження від м’ясних та молочних страв, це час, щоб людина оцінила стан своєї душі. “Важливо побачити свої добрі риси та недоліки. Перепросити Бога за гріхи і накреслити шлях, що потрібно робити, щоб відвернутися від гріха і стати кращим”.

Владика Василій підкреслив важливість чесноти милосердя, адже організація Карітас є місцем, куди за допомогою звертаються різні люди. “Карітас – це лічниця, де люди мають відчувати милосердя насамперед від тих, хто тут працює”, – зазначив Екзарх Харківський та побажав усім присутнім зростати у любові, зокрема до тих, хто є обділений та потребуючий.

Варто додати, що Благодійна організація Благодійний Фонд Карітас Харків розпочав свою діяльність в вересні 2014 року, як «екстрена служба допомоги» на виклики внутрішньої та зовнішньої ситуації. ФОНД офіційно зареєстрований Харківським екзархатом УГКЦ та МБФ «Карітас Україна» 6 березня 2015 року. Благодійний Фонд Карітас Харків є християнською організацією, що допомагає людям в Харківському екзархаті (Харківська, Полтавська, Сумська області).

Пресслужба Харківського екзархату

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *