Владика Василій освятив наріжний камінь під будівництво військового храму

У Полтавській військовій частині Десантно-Штурмових військ ЗСУ відбувся чин освячення та благословення хреста і наріжного каменя під будівництво майбутньої святині для військовослужбовців. Церковний чин освячення та благословення здійснив владика Василій (Тучапець), екзарх Харківський. Єпископу співслужили отець Василь Іванюк, бригадний капелан 81 аеромобільної бригади, та отець Максим Кролевський, військовий капелан даної військової частини.
Владика Василій у своїй промові, звертаючись до військовослужбовців, подякував їм за відданість та службу для українського народу: “У скорому часі на цьому місці повстане церква, побудується храм, де кожен військовий зможе прийти на молитву, попросити у Господа те, чого насправді потребує. Ми молимося за усіх наших військових, щоб Бог захистив вас та попровадив до спільної перемоги”.
Слід зазначити, що храм у військовій частині буде збудований на честь Святого Архистратига Михаїла. І це не випадково. Бо саме цей святий архангел обраний покровителем Десантно-Штурмових військ.
На завершення о. Василь Іванюк прочитав молитву десантника та подякував командирам та бійцям за їхню доблесну службу та професійне виконання службових обов”язків: “Тут збудується храм на честь Святого Архистратига Михаїла, який є нашим патроном, заступником для кожного десантника. Ми будемо молитися і, думаю, що скоро Архистратиг Михаїл збудує для нас храм”.
Після освячення владика Василій подякував особовому складу, поблагословив та окропив усіх святою водою.
Пресслужба Свято-Троїцького храму УГКЦ у Полтаві

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *