Владика Василій очолив святкові богослужіння з нагоди храмового свята у монастирі Пресвятої Трійці міста Кам’янця-Подільського

З нагоди храмового свята Екзарх Харківський Владика Василій відвідав монастир Пресвятої Трійці міста Кам’янця-Подільського. У храмі Архиєрей очолив Божественну Літургію у співслужінні з ігуменом монастиря о. Севастьяном Бондаренком, ЧСВВ, ієромонахами та місцевим духовенством.

У своїй проповіді Владика Василій звернув увагу на те, що Син Божий прийшов на землю за волею Отця Небесного, щоб виконати Його волю. Зісланням Святого Духа немовби завершується Об’явлення Боже. Господь сказав, що Він відійде і пришле Утішителя. Це описує євангелист Лука у Діяннях Святих апостолів. “Ми бачимо дари, якими Святий Дух обдаровує апостолів: вони отримали дар слова і різних мов. Коли апостол Петро промовив до людей, звіщаючи їм правду, того дня три тисячі людей повірили і охрестилися. Дух Божий є тим, який дає відвагу”, – сказав Архиєрей.

Екзарх Харківський зазначив, що ми також повинні досвідчити дію Святого Духа. Апостоли перебували в молитві, очікуючи Святого Духа. “Маємо запитати себе, чи я гідний прийняти дари Святого Духа? Чи щось мені перешкоджає? Маємо всі можливості, щоб позбутися тих перешкод. У Таїнстві сповіді Господь очищає наше серце”, – підкреслив Владика Василій. Також Архиєрей додав, що крім особистих прохань, маємо просити дарів для всього нашого народу. Найперше маємо просити дар миру, а також про припинення пандемії. “Просімо особливо про найважливіший дар – дар любові, яка є знаком присутності Бога в нашому житті. Хай Дух Святий зійде на нас, щоб ми вийшли з храму повні Божого миру, любові і дарів Святого Духа”, – побажав Владика Василій.

Пресслужба Харківського Екзархату

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *