Владика Василій очолив Архиєрейську Літургію з нагоди дня святого Луїджі Оріоне

У неділю 28 травня на парафії Божого Провидіння УГКЦ міста Львова відзначили день святого Луїджі Оріоне.
Архиєрейська Літургія, яку очолив екзарх Харківський владика Василій, чисельно зібрала парафіян у спільній молитві за мир.

Владика Василій у своїй проповіді зробив наголос на вірі, яка має проявлятися через наше життя. Архиєрей згадав про життя Святого Луїджі Оріоне, а саме, як він зустрів хлопчика, що плакав. Святий почав розраджувати його, допомагати з уроками, бавитися, а разом з тим і катехизувати. Місіонер відповів на потреби часу – організував прихистки для нужденних.
“Наша віра виявляється через милосердя. І ми також, особливо в часі війни, повинні виявляти нашу віру через діла милосердя”, – додав екзарх Харківський.


Після богослужіння молодь взяла участь у спеціальній програмі, для них було запропоновано квест, майстер-класи, конкурси, лотерею, банси, концерт.

Варто додати, що організувала молодіжне свято спільнота Vohnyk Orione та парафіяльні волонтери.

Луїджі Оріоне – католицький місіонер, зарахований до лику святих римським папою Іваном Павлом ІІ. Святий Луїджі народився і жив в Італії, де й заснував монаший Орден “Мала справа Божого Провидіння” (Отці Оріоністи).

Отці Оріоністи – одне зі згромаджень католицької церкви, яке виникло в Італії на межі ХІХ-ХХ століть. Загалом Згромадження Оріоністів у світі нараховує близько 1077 монахів, 775 монахинь і 386 мирян. Оріоністи присутні у понад 30 країнах світу. Основою їх діяльності є комплексна праця в галузях виховання та соціальної допомоги і профілактики.

В Україні оріоністи працюють з 2001 року, а з 2005 мають парафію Божого Провидіння, де сьогодні діє монастир та каплиця.

Пресслужба Харківського екзархату УГКЦ

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *