Владика Василій, Екзарх Харківський і сестри Свято-Івано-Павлівського монастиря привітали владику Степана, Екзарха Донецького з іменинами

Екзарх Харківський владика Василій разом із сестрами із Харківського Свято-Івано-Павлівського монастиря відвідали м. Запоріжжя.

У третій день Різдвяних свят владика Василій разом із владикою Степаном, Екзархом Донецьким та владикою Яном (Собіло), РКЦ очолили Урочисту Святу Літургію у храмі св. Володимира м. Запоріжжя. Подячна Свята Літургія зібрала духовенство та вірних з різних куточків Донецького екзархату, які щиро дякували Богові за дар життя Владики Степана з нагоди його іменин. Линули слова подяки до Екзарха Донецького – за батьківську любов та жертовне служіння.

У своєму слові владика Ян (Собіло), єпископ-помічник Харківсько-Запорізької Дієцезії РКЦ, застановився над постаттю першомученика Степана у контексті Різдвяних свят, а також привітав кир Степана. Владика Ян порівняв владику Степана з першомучеником Степаном, який теж страждав за віру, був переслідуваний. Проповідник закликав прощати своїм ворогам, подібно, як молився святий за своїх кривдників.

Екзарх Харківський владика Василій також привітав владику Степана та побажав Божого благословення у подальшому служінні.

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *