Владика Василій бере участь в урочистостях з нагоди 400-ліття Яворівського монастиря сестер Василіянок

Цього року у день свята Покрову Пресвятої Богородиці 400-ліття свого заснування відзначає Яворівський монастир сестер Василіянок.
Архиєрейську Божественну Літургію в монашій обителі очолив Владика Ігор Возьняк, митрополит Львівської Архиєпархії у співслужінні з Владикою Василем Тучапцем, Екзархом Харківським.
Протягом 400 років сестри Свято-Покровського монастиря Чину святого Василія Великого в місті Яворові Львівської області, незважаючи на історичні перипетії та атеїстичний радянський режим, зберігають традиції монашого подвижницького життя, сіють Слово Боже в серцях людей, виховують юне покоління в християнсько-патріотичному дусі та поспішають на допомогу всім потребуючим.
Під час Урочистої академії Владика Василій, який є уродженцем Яворова, розповів, як познайомився з сестрами Василіянками, як вони в підпіллі приготували його до першої сповіді. “В історії Яворова монастир відіграв важливу роль. До сестер завжди приходили люди, просили про молитву, сестри навчали дітей і молодь, передавали їм дар віри”, – сказав Владика Василій. Наприкінці Екзарх Харківський подякував сестрам Василіянкам за працю, зазначивши, що плодами їх молитви і служіння живилося і живиться не одне покоління українців.
Пресслужба Харківського Екзархату

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *