Вірні УГКЦ з’єднали Суми і Ванкувер у молитві

Суми відвідав єпископ Української Греко-Католицької Церкви, єпарх Нью-Вестмінстерський Кеннет Новаківський.

На прес-конференції в Сумах 17 лютого владика Кеннет розповів, що він приїхав для того, щоб молитися разом із сумчанами та повідомив, що цього дня у всіх греко-католицьких церквах у Ванкувері вірні моляться за Суми та за сумчан.

Єпископ Кеннет Новаківський очолює робочу групу із впровадження програми «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом» і його поїздка безпосередньо пов’язана із цією програмою.

– Синод хоче чути гомін парафій, знати чим живуть наші вірні. Тому було прийняте рішення, що члени Постійного Синоду відвідають східні регіони України та безпосередньо поспілкуються з людьми. Зранку я мав службу Божу в нашій маленькій каплиці в Сумах, яка лише будується. І там я побачив дійсно живу парафію – вона маленька, але тут люди знають один одного, разом моляться та свідчать про те, що Ісус посеред нас.

Також владика розповів про Рік Віри й про те, що він означає для кожного віруючого. Він наголосив, що кожна охрещена людина має місію свідчити добру новину, проповідувати про Христа, бути милосердною до ближнього.

Парох та громада парохії Введення в храм Богородиці подякували владиці Кену за візит та увагу до їх невеликої громади. Вони висловили сподівання, що вже скоро, з Божою поміччю, зможуть завершити будівництво каплиці, що дасть поштовх і до зростання громади.

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *