Відродження греко-католицького храму у Полтавській області

У день Богоявління у парафіяльному храмі УГКЦ с. Дашківка  Кобеляцького району Полтавської області після трьохрічної перерви знову було відслужено Святу Літургію. Місцева парафія Введення в храм Пресвятої Богородиці була зареєстрована ще у 2011 році, але через ряд об’єктивних причин богослужіння тут припинилися.

У надвечір’я Різдва  6 січня 2015 року сюди приїхали о. Василь Улішак, якого призначено адміністратором храму, та бр. Мар’ян Топорович – студент Дрогобицької Духовної Семінарії, що перебував на місіях у цей час. Вони святково прибрали церкву і приготували її до богослужіння. Але на Різдвяну Святу Літургію не прийшла жодна людина.

Молитви відновилися у храмі 19 січня. Вірні взяли участь у Святковій Літургії та Йорданському водосвятті. Опісля о. Василь разом з дяком п. Олександром Сальним, переселенцем із Луганської області, завітали зі свяченою водою до місцевих установ та помешкань людей. Вони відвідали  садочок, школу, сільську раду, лікарню та підприємство. Священика радо зустрічали люди, не зважаючи на конфесійну приналежність. Під час йорданських відвідин отець Василь мав нагоду ближче познайомитися з життям села і розповісти про нашу Церкву, її служіння та діяльність.

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *