Відбулися великопосні реколекції на парафії Святого Миколая Чудотворця міста Харкова

Впродовж 23-25 квітня на парафії Святого Миколая Чудотворця міста Харкова відбулися великопосні реколекції. Дні духовної віднови для харків’ян провів о. Михайло Іваняк, ЗНІ за участю бр. Миколи Романіва, ЗНІ. Головною темою реколекційних зустрічей стали роздуми про Бога-Отця, який є для усіх людей добрим люблячим Батьком.

“В час посту такі духовні науки дуже відгукнулись у серцях наших парафіян! Під час реколекцій ми всі мали можливість послухати неймовірно цікаві науки, які дуже доступно, легко та цікаво сприймалися. Парафіяни храму мали можливість вчергове переконатись в тому, що Бог як наш Небесний Отець направду може кардинально змінити будь-чиє життя: або звернувшись словами через Біблію, або промовляючи через інших людей”, – ділиться враженнями Юля Тесля.

Варто додати, що о. Михайло та бр. Микола не лише провадили для парафіян спільні молитви та духовні науки, під час реколекційних днів вони зустрілися з молодіжною спільнотою “Квіти Слобожанщини”, разом з молоддю взяли участь у майстер-класі з писанкарства, спілкувалися з людьми, намагалися приділити увагу тим, хто цього потребував.

Завершилися реколекції у Квітну неділю Архиєрейською Літургією у храмі Святого Миколая Чудотворця, яку очолив Владика Василій, Екзарх Харківський.

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *