Відбулися реколекції для священичих родин Харківського Екзархату

З 16 до 20 липня, з благословення Преосвященного Владики Василія,  відбулися реколекції для священичих родин Харківського Екзархату.

Оскільки цей рік оголошено Роком Родини, то реколекції проходили під загальною темою «Сім’я – як оазис, де народжується наш Спаситель». Дні духовної віднови для учасників провів священик зі Львова о. Дмитро Романко.

Зазначимо, що під час духовних зустрічей подружжя мали можливість ще більше утвердитися у важливості сімейних цінностей, краще пізнати одне одного, поділитися досвідом та почути свідчення про щасливий шлюб.

Оскільки видимим знаком діяння Бога в подружньому житті є діти, то під час реколекцій учасники багато говорили про виховання дітей та про батьківство.

Ці реколекції допомогли пізнати Бога ще більше, впустити Його в наші серця й діяти. Кожній сім’ї потрібна духовна віднова, адже в цей час особливо відчуваєш, як добре, коли Ісус перебуває між чоловіком і жінкою.
Також важливо зауважити, що Харківський Екзархат охоплює велику територію, три області, і священичі родини знаходяться далеко один від одного. Тому спільні реколекції є гарною можливістю зустрітись і поспілкуватись.

Варто додати, що подібні реколекції у Харківському Екзархаті відбуваються щороку, в цьому році організаторами заходу була сім’я отця Володимира Раковецького з Полтави.

Алла Раковецька

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *