“Батьківський день” у таборі “Дороговказ” на Полтавщині

У неділю, 16 серпня у духовно-екологічному таборі “Дороговказ”, що проходить на Полтавщині, з ініціативи таборового проводу Ірини Вериги та Віктора Наказного, відбувся “батьківський день”, присвячений батькам, рідним та близьким дітей, які перебувають у таборі.

Діти з нетерпінням чекали на своїх татів і мам, щоб розповісти їм про свої успіхи та проявити себе під час виступів.

На початку, відбулася зустріч батьків зі священиками, протягом якої душпастирі розповіли про свої враження від табору, вказавши на позитивні моменти та особливості християнських таборувань. “Наші діти надзвичайно талановиті, – зауважив отець Юрій Кролевський, – і наше з вами завдання зробити для них все можливе, щоби вони як у найкращий спосіб змогли розвинути свої таланти”. “Сім’я – це перша інституція, яка відповідає за виховання дитини, – додав отець Максим Кролевський, – тому сьогодні ми повині інвестувати у розвиток своїх дітей матеріальні та часові ресурси, елементи любові, добра та справедливості, щоби наші діти мали можливість сформувати у своєму серці такі цінності, які б допомогли їм не загубитися у цьому світі та стати людьми з “великої” букви”. Також священики подякували усім батькам за те, що вони радо відгукнулися на запрошення та приїхали до своїх дітей.

Згодом ведуча Влада Ващенко відкрила святковий концерт, де лунали українські та християнські пісні, демонструвалися креативні хореографічні виступи та читалася патріотична поезія. Також діти дарували батькам свої малюнки на екологічну тематику.

Крім того, батьки мали можливість поспілкуватися зі своєю дитиною, детальніше ознайомитися з режимом дня, графіком гуртків і майстер-класів, з роботою таборового проводу та умовами проживання дітей.

                                                                                                                                                                                                             Прес-служба парафії Пресвятої Трійці

 

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *