Відбулися збори священиків Харківського екзархату

11 грудня у Покотилівському Свято-Покровському монастирі відбулися збори священиків Харківського екзархату під головуванням Владики Василія (Тучапця). На початку було відслужено Архиєрейську Літургію, яку очолив Екзарх  у співслужінні з духовенством.

Основною темою робочої зустрічі стало обговорення і затвердження плану заходів щодо відзначення Ювілейного року Божого милосердя. Зокрема, йшлося про “Відкриття дверей Божого милосердя” у каплиці Кафедрального собору св. Миколая м. Харкова та у храмі Покрову Пресвятої Богородиці Покотилівського монастиря. Опісля Архиєрей представив перед духовенством програму загальноцерковного руху  “Україна без корупції”, яка нещодавно було затверджена рішенням Синоду Єпископів УГКЦ. Після обговорення поданого питання було прийнято рішення у всіх парафіях екзархату щомісяця у першу п*ятницю служити Св. Літургію та Молебень з наміренням за оздоровлення від гріха корупції українського народу.

У ході роботи зборів було  також розглянуто питання Світового Дня Молоді, який відбудеться у 2016 році.

Окремим блоком стали звіти про роботу комісій екзархату, зокрема з доповіддю виступили  с. Григорія Костів, ЗССЙО, голова Катехитичної комісії та о. Сергій Коваль, голова Молодіжної комісії. На завершення відбулося обговорення планів на 2016 рік, співпраці між комісіями та парафіями, а також поточних питань життя екзархату.

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *