Відбудеться ІІІ Всецерковна проща до Патріаршого Собору Воскресіння Христового в Києві (ПРОГРАМА)

15-16 серпня 2015 року відбудеться IІI Всецерковна проща до Патріаршого Собору Воскресіння Христового в Києві.

Програма паломництва цьогоріч, розпочнеться відкриттям виставки, присвяченої 200-літтю від дня народження о. Михайла Вербицького (автора музики гімну України). Після цього будуть звершуватись моління – Велика вечірня з литією, підчас, якої буде обхід довкола Собору, опісля – утреня. Вечір продовжиться духовно-мистецькою програмою.

Завершиться проща в неділю, 16 серпня, Архиєрейською Божественною Літургією. По завершенні Літургії, здійснять чин освячення води. Після цього відбудеться благодійна акція на підтримку біженців та вимушених переселенців, організаторами, якої є Українська Греко-Католицька Церква, «Лицарі Колумба» та Благодійна організація УГКЦ “Карітас-Київ”. Вечором, цього дня, вірні також матимуть змогу взяти участі у вечірніх моліннях.

Зазначимо: Відповідно до рішення Постійного Синоду Єпископів УГКЦ, який відбувся 2013 року в Княжичах, що біля Києва, під час Міжнародної всецерковної прощі до Патріаршого Собору Воскресіння Христового УГКЦ, в Києві, з нагоди 1025-річчя Хрещення Русі-України, 18 серпня 2013 року, освятили будівлю цього храму. Наріжний камінь Собору Воскресіння Христового було закладено 2002 року. Храм будувався на пожертви вірних українців з усього світу.

За попередні роки, у Всецерковній прощі до Патріаршого Собору Воскресіння Христового УГКЦ, у Києві, взяло участь понад 30 тисяч прочан та більше як 800 священиків.

До Вашої уваги подаємо програму прощі:

 

ПРОГРАМА ПРОЩI

ДО ПАТРIАРШОГО СОБОРУ

 ХРИСТОВОГО ВОСКРЕСIННЯ

 З НАГОДИ ЧЕРГОВОЇ РIЧНИЦI ПОСВЯЧЕННЯ

 

Субота, 15 серпня 2015 р.

17:00 – Відкриття виставки, присвяченої 200-літтю від дня народження о. Михайла Вербицького (автора музики гімну України)

18:00 – Велика вечірня з литією (обхід довкола Собору) та утреня

21:00 – Класична музика у виконанні Національного ансамблю солістів “Київська камерата” з роздумами над словом Праведного митрополита Андрея Шептицького

Неділя, 16 серпня 2015 р.

7:30 – Божественна Літургія

9:00 – Божественна Літургія

11:00 – Урочиста архиєрейська Божественна Літургія та освячення води

13:00 – Благодійна акція на підтримку біженців та вимушених переселенців (Організатори: Українська Греко-Католицька Церква, “Лицарі Колумба” і Благодійна організація УГКЦ “Карітас-Київ”

18:00 – Вечірня і Акафіст до Пресвятої Богородиці

Патріарший Собор Христового Воскресіння

вул. Микільсько-Слобідська, 5 – Київ (ст. м. “Лівобережна”)

тел. 569 41 54 – e-mail: cathedral.ugcc@gmail.com – kyivsobor.ugcc.org.ua

Прес-служба Київської архиєпархії

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *