При Святопокровському монастирі пройшов християнський табір для дітей

Протягом 11-15 червня при монастирській парафії Покрови Пресвятої Богородиці в смт. Покотилівка відбувся християнський табір для діток «Веселі канікули з Богом» під загальною програмою: “Запрошені на царський бенкет”. Це було доброю нагодою у веселій ігровій формі розповісти малечі про Господа Бога та наблизити її до Христової Церкви.

 

У щоденній програмі з була спільна молитва, гуртки, ігри, банси (танці) та співи. Від початку табором духовно опікувався парафіяльний сотрудник о. Миколай Микосовський, ЧСВВ.
Аніматори з Харкова: Марія Митко і Юлія Чуприна, а також брати семінаристи Володимир Тухлян і Віталій Фещак із Дрогобицької духовної семінарії розділили понад 20-ть діток з Харківської та Донецької областей на дві команди: «Веселі янголятка» та «Переможці» і додавали завжди всім наснаги.
Завершився цей чудовий табір св. Літургією, котру відслужив місцевий настоятель о. Йосиф Щур, ЧСВВ. Опісля на монастирському подвір’ї ще відбувся творчий захід «Покотилівка має талант» і опісля – солодкий стіл у катехитичному класі.

 

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *