У полтавській міській бібліотеці розпочався цикл морально-етичних бесід

З настанням нового навчального року, 22 вересня 2015 року Божого, у полтавській міській бібліотеці знову стартував цикл морально-етичних бесід для учнів, вчителів та педагогів міста Полтави. Вже третій рік поспіль, лекції з християнської етики провадять греко-католицькі священики отець Юрій Кролевський та отець Максим Кролевський.
Цього дня священики поспілкувалися з учнями 5-х класів про Божу, людську та соціальну справедливість, заторкнувши при цьому сучасні обставини, у яких відбувається процес становлення особистого, сімейного, суспільного та державного життя. ” Людина, яка чинить неспраедливіть, ізолює себе від спілкування з іншими, – зауважив отець Юрій Кролевський, – а в кінцевому результаті залишається на самоті: без родини, без друзів, без тих осіб, з ким покликана творити міцні міжособисті стосунки та розвивати своє щасливе особисте, сімейне та суспільне життя”.

Священик пояснив, що заради егоїстичного задоволення своїх потреб, заради власної користі чи вигоди, не допустимо чинити несправедливо по відношенню до інших людей, принижувати їхню людську гідність та порушувати їхні права. А власну справедливіть потрібно встановлювати так, щоб не породити часом ще більшої несправедливісті.

“Навіть, коли до нас ставляться несправедливо, – сказав на завершення священик, – ми не повинні чинити в такий самий спосіб, бо породжуємо ще більше зло несправедливості”.

Прес-служба парафії Пресвятої Тройці

Джерело: http://ugcc.poltava.ua/index.php/zhyttia-parafii/49-u-poltavskii-miskii-bibliotetsi-rozpochavsia-tsykl-moralno-etychnykh-besid

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *