У Полтаві відбувся патріотичний духовно-екологічний табір «Дороговказ: веселі канікули з Богом»

З 21 по 30 серпня у Полтаві при Свято-Троїцькому храмі УГКЦ відбувався дитячий духовно-екологічний табір «Дороговказ: Веселі канікули з Богом». Його учасниками були діти віком 5-12 років.

Таборовий провід очолювали священники, парафіяни та учасники полтавської молодіжної організації «Українська молодь — Христові». На жаль, зважаючи на широкомасштабну агресію, минулого року не вдалося провести таборування для дітей.

Настоятель Свято-Троїцького храму УГКЦ у місті Полтаві отець Юрій Кролевський розповідає, що цього року аніматорами дитячого табору були юнаки й дівчата, які виростали при полтавській парафії та колись самі були учасниками дитячих парафіяльних таборів:

— Щиро радію, коли бачу, як моя парафіяльна молодь, яка ще зовсім недавно була сама дітьми, виховує молоде покоління на основі християнських цінностей.

Цьогорічне гасло табору: «Ісус — найкращий друг». Кожного дня усі учасники брали участь у Божественній Літургїї, священники проводили катехизації, аніматори — організовували перегляд повчальних фільмів на екологічно-християнську тематику, банси та спортивні ігри. Цього разу парафіяни Свято-Троїцького храму долучилися до проведення кулінарних та рукодільних майстер-класів. Також діти взяли участь у захопливій мандрівці до Екопарку у с. Ковалівка.

Головний аніматор табору Марія Кашуба радіє, що вдалося організувати для дітей цікаву та захопливу програму, побудовану на Божому Слові:

— Це мій перший досвід як головного аніматора, але думаю, що ми справилися з тими цілями, які поставили перед собою. Переконана, що такі таборування необхідні для доброго та відповідального виховання молодого покоління.

Слід зазначити, що аніматори з дітьми підготували невеличку культурно-мистецьку програму для парафіян та батьків Свято-Троїцького храму. А згодом усі могли поспілкуватися, поділитися своїми думками та враженнями від табору за святковим парафіяльним столом.

Під час таборування аніматори навчали дітей любити Бога, ближнього, навколишній світ та Україну.

Довідка: «Дороговказ: Веселі канікули з Богом» — парафіяльна ініціатива, яка допомагає дітям розпізнати таланти, стати креативнішими та винахідливішими, краще зрозуміти, проаналізувати християнські цінності для власного особистісного розвитку.

Одна з головних цілей проекту — допомогти молодому поколінню поглибити розуміння суспільних істин, переосмислити християнську ідентичність.

Пресслужба парафії Пресвятої Тройці УГКЦ у місті Полтаві

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *