У Полтаві представили фотопроект, присвячений матерям та дружинам загиблих українських воїнів

День Матері став кульмінаційною подією у підготовці особливих привітань і соціальному служінню матерям і дружинам полеглих захисників Української землі! З великою шаною ми старанно готували перший на Полтавщині етно фотопроект «Віра.Сила.Любов», щоб увіковічнити образи Берегинь України! Представляємо Вам спільну роботу команди з однодумців та небайдужих полтавок, які доєдналися до ініціативи БФ «Карітас Полтава». У цих фото українська душа справжньої жінки- кожен образ доповнений витонченими штрихами завдяки нашим партнерам неймовірним жінкам, що прониклися ідеєю проекту нашого фонду і зробили його довершеним!

Окрема вдячність талановитому фотографу Анні Чапалі! За підкреслення краси наших учасниць висловлюємо вдячність Вікторії Герасименко та її працівникам, членкині ГО «Ділові Українські Жінки у Полтавській області», майстру найкращих вінків та декорацій Ірині Григоровій. За створення неймовірних образів вдячні сім’ї Олександра Герасимова та Етномайстерні «Грицики». Дякуємо Ользі Агеєвій за костюми! Щиро вдячні за надану можливість знімати на студії Олександру Печериці! Дякуємо всім партнерам і благодійникам проекту за дієве соціальне служіння, чуйне серце та за увагу до мам і дружин героїв України!

 

 

 

 

 

 

Дивитися всі роботи можна тут

Презентація результатів проекту відбулася у День Матері на спільній молитві за здоров’я матерів у Храмі Всіх Святих українського народу УГКЦ м. Полтави. Отець Володимир Раковецький після богослужіння подарував пам’ятні світлини учасницям проекту, до привітань приєдналися діти зі святковою програмою. Дорогі наші учасниці, нехай ці фото дарують вам приємні спогади і слугують милому серцю подарунком від благодійного фонду «Карітас Полтава»!

Повідомили у “Карітас Полтава”

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *