Екологічні місії на Полтавщині продовжуються

27 вересня 2015 року, у свято Воздвиження Чесного Хреста, на запрошення отця Володимира Раковецького, екологічні місії для порятунку створіння відбулися у с. Витівка, що на Полтавщині. Місію провели отець Максим Кролевський, референт Бюро УГКЦ з питань екології у Харківському екзархаті та представники полтавської молодіжної організації УМХ – Віктор Наказний, Олександр Чернов, Олеся Сікач та Жанна Халацька.

Розпочалася екологічна ініціатива Божественною Літургією, у якій священики разом з вірними молилися за збереження Богом створеного світу, за подолання воєнного лихоліття, за мир і спокій у нашій Батьківщині. У своїй проповіді отець Максим наголосив на важливості формування у нашій українській свідомості екологічних цінностей та пріоритетів, щоб кожен міг виявити свою любов до країни. «Формуючи у собі християнську відповідальність за Богом сотворений світ, – зауважив екореферент, – ми також проявляємо любов та турботу як до своїх дітей, так і до нашої Батьківщини».

По завершенні Святої Літургії, священик розповів про мету та діяльність Бюро УГКЦ з питань екології, про екологічні ініціативи та екоконкурс «Відповідальність за створіння». Також екореферент продемонстрував «валізку енергоефективності», а усі вірні отримали цікаві екологічні подарунки: закладки, календарики та стікери. Для парафіяльної громади отець Максим подарував збірку екологічних видань.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *