У Полтаві говорили про братерську чоловічу організацію Лицарів Колумба

22 червня у студії телерадіокомпанії “Лтава” відбувся прямий ефір програми “Ранок на Лтаві”, у якій взяли участь представники полтавської Ради Лицарів Колумба: отець Максим Кролевський, капелан та п. Руслан Кусик, офіцер осередку.

У ході прямого ефіру говорили про історію виникнення та заснування Ордену Лицарів Колумба на американському континенті, про ІІ Всеукраїнський з’їзд лицарства у Києві, про важливість християнських цінностей, які лежать в основі діяльності членів Ордену, про здобутки та досягнення організації через тло української дійсності, зокрема, для полтавського суспільства.

На початку розмови о. Максим зробив короткий екскурс в історію заснування Лицарів Колумба у Сполучених Штатах Америки у ХІХ ст., охарактеризувавши постать отця Майкла МакГівні, священика-засновника чоловічої братерської організації. Також полтавський душпастир розповів про візію та християнські цінності отця Майкла МакГівні, які він закладав в основу чоловічого братерства як ключові, визначальні елементи для життя, діяльності та розвитку чоловічої спільноти.

Згодом п. Руслан розповів про історію заснування Ради Лицарів Колумба при Свято-Троїцькому храмі УГКЦ у м. Полтава, про благодійні проекти, які відбуваються за участю полтавських лицарів. Також п. Руслан охарактеризував життя та діяльність чоловічої спільноти від моменту її створення у Полтаві.

“Сьогодні ми як Лицарі Колумба відстоюємо християнські цінності, які є вічними цінностями, які не залежать від контексту історичних подій, від зміни суспільних обставин чи настроїв. Бо це цінності, які походять від Бога та які шанують гідність людської особи”, – додав на завершення ранкової програми отець Максим.

Прес-служба Лицарів Колумба у м. Полтава

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *