У Полтаві говорили про сучасне монашество в УГКЦ

Ранок_ЗАСТАВКА.mpg_0000151418 квітня у Полтаві у студії телерадіокомпанії “Лтава” відбувся прямий ефір телевізійної програми “Ранок на Лтаві”, у якій взяли участь о. Максим Кролевський, полтавський священик та с. Катерина Молочій, монахиня редемптористка з Чернігова.

У ході прямого ефіру говорили про сучасне монашество в УГКЦ, про покликання до богопосвяченного життя, про пріоритети в житті духовної особи та про роль богопосвячених осіб у житті Церкви та українського суспільства.

На початку с. Катерина розповіла про Згромадження сестер редемптористок в Україні та світі, про пріоритети богопосвяченого життя та про роль монашества у житті українського суспільства. “Ми, богопосвячені особи, з одного боку, ідемо від світу та людей, — підкреслила монахиня під час прямого ефіру, — але для того, щоб служити нашим людям, світові та Батьківщині”.

Отець Максим зосередив свою увагу на ролі духовної особи у контексті сучасної глобалізації, незважаючи на різні стереотипи. “Духовна особа потрібно не лише для того, щоб виконати якийсь релігійний культ, — зауважив полтавський священи,к — але також для того, щоб допомогти сучасній людині не загубитися у цьому світі, не змарнувати своє життя на дрібниці, щоб допомогти людині осягнути щасливе життя у всій його повноті, щоб сучасна людина змогла зрозуміти сенс і зміст свого життєвого покликання”.

ДИВИТИСЯ ВІДЕО МОЖНА ТУТ: https://www.youtube.com/watch?v=eJ7_nnzynn0

Прес-служба парафії Пресвятої Трійці м. Полтави

 

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *