У Нових Санжарах розпочався духовно-екологічний табір «Дороговказ» для молодих греко-католиків

21 серпня у медично-оздоровчому санаторії «Нові Санжари» розпочався духовно-екологічний парафіяльний табір «Дороговказ». У ньому беруть участь вихованці полтавської парафії Пресвятої Трійці віком від 8 до 13 років.

Таборовий провід цьогоріч очолюють священики, активні парафіяни, семінаристи Київської Трьохсвятительської духовної семінарії та представники полтавської молодіжної організації «Українська Молодь – Христові».

Комендант табору та заступник директора БФ «Карітас Полтава-Всесвіт» Ірина Верига розповідає, що програма табору здебільшого сконцентрована навколо особи Патріарха Йосифа Сліпого, адже цей рік в УГКЦ присвячений 125-літтю від дня народження цього церковного діяча.

“Ми запланували цікаві інтелектуальні, спортивні та розважальні ігри на духовну й екологічну тематику. Вони допоможуть дітям краще збагнути велич патріарха Йосифа, краще пізнати правди християнської віри, задуматися над змістом християнських цінностей та формувати відповідальність за Богом створений світ”, — зазначила Ірина Верига.

Учасники табору переглянуть християнські фільми та мультфільми про екологію та духовність. Духовний наставник табору отець Максим Кролевський розповідає, що сама назва табору «Дороговказ» досить оригінальна. Вона б мала допомогти дітям зорієнтуватися в житті.

“Хотілося б, щоб табір допоміг кожному віднайти дороговказ, щоб не загубитися у світі, а стати доброю, світлою та відповідальною особистістю у ставленні до себе, ближнього та світу”, — підсумував отець Максим.

Зазначимо, цього року молоді греко-католики з Полтави із особливим завзяттям моляться за жертводавців, завдяки яким відбувається табір.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

Джерело

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *