У молодіжному християнському таборі «Credo» провели соціальні дні

19-20 липня в молодіжному християнському таборі у м. Бердянськ відбулися соціальні дні, які організувала Комісія УГКЦ «Справедливість і мир» спільно з полтавською молодіжною організацією «Українська молодь – Христові».

На початку до всіх учасників молодіжного табору звернувся отець Максим Кролевський, який коротко охарактеризував стан соціальної справедливості, різних позитивних і негативних суспільних факторів у сучасних українських обставинах.

Згодом перед таборовиками з доповіддю «Корупція як надзвичайно сильне деструктивне лихо» виступив Іван Василів, студент Полтавського медичного університету. У своїй промові юнак розповів про багато нездоланних перешкод, які заважають будівництву суспільства та держави, принижують гідність людської особи, знищують відчуття гріха та пошкоджують ціле суспільне тіло. «Корупція – це хвороба всього суспільства, – зауважив Іван Василів, – яку ми, як християни, покликані вилікувати та зробити здоровим увесь суспільний організм».

Наступного дня Тетяна Терешкович, студентка Полтавського медичного університету, звернулася до всіх з доповіддю «Будівництво суспільства та держави в контексті соціальної справедливості», у якій розповіла про причини багатьох невдач і поразок у процесі творення самостійної соборної незалежної Української Держави.

Також під час жвавої дискусії та обговорення студентка допомогла віднайти правильні шляхи здорової мотивації та зрілої відповідальності для сучасного українського громадянина. «Завданням Церкви є виховати зрілого та свідомого громадянина, – зазначила Тетяна Терешкович, – який не боїться взяти відповідальність за будівництво своєї країни на себе самого».

Прес-служба парафії Пресвятої Тройці
ugcc.poltava.ua


Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *