17 травня 2026 року, в 6-ту Неділю після Пасхи, Сліпородженого, відбулося освячення каплиці святого великомученика Юрія УГКЦ в місті Ізюмі Харківської області. Чин освячення здійснив владика Дмитро Григорак із Бучацької єпархії УГКЦ. На Архиєрейській Літургії співслужили з єпископом отець Петро Дячок, отець Іван Василенко, отець Андрій Насінник та отець Юрій Ковальчук. Опісля спільної молитви отця Юрія Ковальчука, який є військовим капеланом, нагороджено золотим хрестом.
Фоторепортаж
Фото Павла Дідули
Пресслужба Харківського екзархату УГКЦ