У Львівській Духовній Семінарії Владика Василій уділив піддияконську хіротесію брату Сергію Тимчуку

У четвер 20 травня у стінах Львівської Духовної Семінарії Владика Василій, Екзарх Харківський, уділив піддияконську хіротесію брату Сергію Тимчуку, який цього року завершує навчання в семінарії  за програмою пізніх покликань.

Владика Василій, уділивши хіротесію, очолив Вечірню з Литією та молебень до Богородиці. У своєму слові по завершені богослужінь архиєрей пригадав життя та науки святого Івана Богослова, празник якого сьогодні звершується. Також владика Василій привітав брата Сергія Тимчука з важливою подією у його житті та наголосив на важливості молитви, адже саме вона є рушійною силою, яка веде до священства.

Архиєрей подякував усім настоятелям семінарії за допомогу та поради для брата Сергія.
У свою чергу о. д-р Ігор Бойко,  ректор семінарії,  висловив слова вдячності владиці Василію за відвідини семінарії та уділення хіротесії. Також отець наголосив, що сьогодні особливий день, адже вперше в Львівській Духовній Семінарії уділяли піддияконське свячення семінаристу з Харківського Екзархату. Отець Ігор висловив сподівання, що це була далеко не остання така подія у стінах цього храму.
Семінарійна спільнота також долучається до привітань та бажає брату Сергію ревно прославляти Господа у своєму новому служінні.

Більше фотографій можна переглянути тут – фото.

Степан Головкевич,

Медіа-Центр ЛДС

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *