У Лозовій вшанували Тараса Шевченка

9 березня 2019 року відзначаємо 205-та річницю із дня народження видатного українського поета і письменника Тараса Григоровича Шевченка. З цієї нагоди у Центрі соціальної згуртованості м. Лозова Харківської області відбувся літературно-просвітницький захід «Слово Шевченка – живе і вічне».

Учасники заходу виявили неабияку активність у підготовці, адже діти та дорослі талановито декламували вірші «Мені тринадцятий минало», «Садок вишневий коло хати» та багато інших видатних творів поета. І це пригадало усім, що слово Кобзаря актуальне і сьогодні.

Родзинкою свята стала вікторина «Слово Шевченка». Учасники обирали невеликі цитати із творів Кобзаря і прочитавши їх, роздумували, що саме їм говорить поет.

Також відбулась виставка творчих робіт «Шевченко очима дітей». Кожен представляв свою роботу, акцентуючи увагу на важливих аспектах у житті і творчості Кобзаря. Варто зазначити, що усі охочі можуть завітати у Центр соціальної згуртованості та переглянути роботи талановитих Лозівчан.

Додамо, що захід відвідала відома письменниця та громадський діяч Ольга Халепа, яка поділилась своїми творчими здобутками, декламуючи вірші.

Наприкінці заходу учасники виготовили закладки для книг, які стануть їм у пригоді під час читання книг.

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *