У Харкові відновили перегляд кінофільмів під відкритим небом

Щомісячна традиція збиратися у затишному місці для перегляду різноманітних кінострічок, які висвітлюють злободенні теми та викликають в учасників палкі обговорення, поступово відроджується після жорстких карантинних обмежень.

17 липня 2020 року у садку Харківського Літмузею відбувся перегляд фільму «Віддалений гавкіт собак», данського режисера Сімона Леренґа Вільмонта про 10-річного Олега, який росте у вирі воєнних подій на Донбасі. Хлопчик разом зі своєю бабусею Олександрою живуть у Гнутовому на Донеччині. Вони залишаються в селі та спостерігають за тим, як виїжджають інші та як розгортаються бойові дії. Кінострічка «Віддалений гавкіт собак», яка знімалася на Донеччині в 2015–2017 роках, пронизливо й чесно показує історію про те, як дитина дорослішає у зоні війни.

У 2019 році фільм «Віддалений гавкіт собак» здобув нагороду «Spotlight» на кінопремії «Cinema eye Honors» у Нью-Йорку. На XV Міжнародному фестивалі документального кіно про права людини Docudays UA, що проходив у Києві в березні 2018 року, стрічка здобула головний приз студентського журі – «за чисті очі дитини, що радіють простим речам усупереч меланхолії у тіні війни».

Детальніше за посиланням https://cutt.ly/6aMaQuC

Щиро дякуємо усім, хто мав змогу долучитися до перегляду цієї зворушливої документальної стрічки, а також неперевершеному модератору заходу Юрий Чумак – голова Центру правових та політичних досліджень «ДУМА», керівник пересувного кіноклубу Docudays UA «ДУМАй!».

Подія відбулася в рамках проєкту «Долаючи розломи в громадах», за підтримки «Карітас Німеччина» та Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

Повідомили у “Карітас Харків”

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *