У Карпатах пройшов християнський табір для дітей Харківського Екзархату

Протягом 17-23 серпня в молодіжному центрі Коломийської єпархії “Карпати” (Яремче-Дора) проходив християнський табір для майже п’ятдесяти дітей Харківського екзархату. Його організував у мальовничій гірській місцевості Голова Молодіжної комісії Екзархату о. Миколай Микосовський, ЧСВВ. Йому допомагали восьмеро аніматорів із м. Харкова.

Цей рік у нашій Церкві присвячений Біблії, тому загальною темою табору була: “З Божим Словом через життя”. Після поділу на три команди активна дітвора брала участь у різних іграх, бансах, естафетах тощо. Особливе враження на дітей справив перегляд кінофільму “Сходження”.

Щодня учасники табору брали участь у Св. Літургії у храмі св. ап. Петра й Павла, котру служив о. Микола. Також священик виголошував повчальні катехитичні науки. Дехто з діток посповідався та запричащався вперше в житті… Варто додати, що чимало присутніх були вперше на Західній Україні.

Учасники табору мали можливість відвідати в Яремчі водоспад “Пробій”, “Білий камінь”, який знаходиться далеко в лісі. Також вони побували на найвищій тамтешній вершині – горі Маковиці і відвідали в Дорі унікальний музей ім. Митрополита Андрея Шептицького.

Одного разу, навідавши табір, уділив усім присутнім Боже благословення єпископ Коломийської єпархії Василій (Івасюк) і розповів їм цікаві історії.

Завершився табір для дітей Сходу співанням пісень біля ватри та діленням спогадами. Особлива подяка всім, хто причетний до організації відпочинку в горах і парафіянам церкви Царя Христа з м. Івано-Франківська, які дорогою в гори прийняли радо на нічліг дітей.

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *