У “Карітас Харків” допомагають евакуйованим із зони бойових дій

Через воєнні дії Харківська обласна військова адміністрація та волонтери евакуювали мешканців Вовчанського та Липецького напрямків у пункти Незламності.

Команда фонду “Карітас Харків” оперативно надає людям необхідну допомогу, наприклад, таку як забезпечення одягом, спальниками, взуттям та теплими куртками. А директор благодійної організації о. Андрій Насінник дізнавався про актуальні потреби присутніх.

Також до пункту незламності завітала Ірина Верещук – Віцепрем’єр-міністр України та Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Вона приїхала перевірити організацію роботи в цих рятувальних пунктах:

«Сьогодні працюю в Харкові. Додатково мобілізуємо ресурси на гуманітарне реагування: громади, міжнародники, волонтери. Зараз маємо особливо подбати про громадян, які евакуюються до Харкова із Вовчанська та інших гарячих зон області. Тут зараз нелегко. Але всі на місцях. Все працює.»

Після цього директор фонду о. Андрій приєднався до круглого столу з пані Іриною, на якому обговорювалися важливі питання щодо допомоги переселенцям.

Повідомили у “Карітас Харків”

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *