Владика Василій освятив новий офіс “Карітасу Харків”

27 вересня у Харкові відбулося відкриття та освячення нового офісу “Карітас Харків”. Чин освячення здійснив екзарх Харківський владика Василій, який побажав працівникам благодійного фонду плідної праці.

З нагоди освячення офісу до Харкова завітали гості, зокрема Президентка БФ “Карітас України” пані Тетяна Ставнича з командою, яка привітала колег та провела зустріч-знайомство з працівниками, де кожен мав змогу озвучити питання, які цікавлять людей у нелегкий час.

“Ми довго шукали і знайшли світлий, безпечний та зручний офіс для Карітасу. Тепер зможемо допомагати більшій кількості осіб, які постраждали від війни», – ділиться о. Андрій Насінник, директор харківського Карітасу.

Варто додати, що “Карітас Харків” – благодійна організація, яка покликана допомагати людям, що опинились у скруті. З  початком повномасштабного вторгнення благодійних фонд допомагає особам, які постраждали від війни. Допомога здійснюється у багатьох напрямках, зокрема, забезпечення людей продуктами харчування, засобами гігієни, юридичні, психологічні консультації та заняття з дітьми.

Повідомила Галина Насінник

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *