Храмове свято у с. Деменки (+фоторепортаж)

У неділю 20 грудня храмове свято відзначила парафія святого Миколая с. Деменки Кобеляцького району Полтавської області. Перед Святою Літургією адміністратор храму о. Василь Улішак разом з парафіянами процесійно вітали Владику Василія (Тучапця), Екзарха Харківського, який прибув до Деменок. Опісля відбулася Архиєрейська Літургія, яку очолив Владика Василій у співслужінні з отцем-адміністратором та священиками екзархату: о. Андрієм Буняком (м. Кобеляки), о. Романом Валявкою (с. Білики) та о. Володимиром Раковецьким (м. Полтава). У своїй проповіді Владика застановився над постаттю святого Миколая, відзначивши важливу його чесноту – робити добро не чекаючи подяки. “Саме у цьому ми маємо наслідувати святого Миколая – робити добро безкорисно”. – додав Архиєрей.

Після спільної молитви усі присутні мали можливість переглянути святкову виставу “Золоте правило”, яку представили діти під керівництвом педагога Олени Чернишової та їмості Надії Улішак. Основною думкою театралізованого дійства було правило “Не роби іншому те, що тобі не миле”. Опісля усі отримали подарунки від святого Миколая.

Особливо приємно подякувати жертводавцям, які стали помічниками святого Миколая і допомогли йому завітати у Деменки: це Молодіжна комісія Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії, п. Андрій Дідух зі Львова, п. Петро Коханівський та п. Оксана Корзун-Омеляш.

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *