У Харкові пройшов другий тур “Веселих канікул з Богом”

23-30 липня у Харкові при Катедральному соборі святого Миколая Чудотворця пройшов другий тур “Веселих канікул з Богом”. Провели його брати семінаристи із Львівської та Івано-Франківської духовних семінарій УГКЦ, а також парафіяльні аніматори.

Впродовж тижня маленькі харків’яни збиралися на спільні зустрічі, ігри та навчання. Кожен день розпочинався спільною молитвою, для дітей також було організовано невеликі катехитичні заняття.

Проведення парафіяльного табору благословив владика Василій, екзарх Харківський, який побажав усім учасникам гарно та радісно провести час. “Такі табори для дітей є дуже важливими, адже в місті уже другий рік не працюють школи та дитячі садочки, а малеча хоче живого спілкування та комунікації”, – розповів владика Василій.

Зазначимо, що Веселі канікули у Харкові пройшли вдруге за це літо. Вперше для дітей у червні провели парафіяльний табір сестри Згромадження святого Йосифа та молодь. Заплановано також подібні заходи у серпні, тоді до Харкова мають приїхати брати із Київської Трьохсвятительської духовної семінарії.

Варто додати, що під час другого туру брати семінаристи на кілька днів виїжджали у селище Золочів Харківської області, яке знаходиться ближче до кордону та часто піддається обстрілам. Тут, при парафії УГКЦ, брати також організували відпочинкову програму для дітей.

Фотографії брата Іларіона Паньківа

Пресслужба Харківського екзархату УГКЦ

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *