У дорозі до Фатіми

 

26 листопада 2015 року розпочалося паломництво по святиням Європи, що об’єднало 7 координаторів з України, які відповідають за впровадження Стратегії розвитку УГКЦ до 2020 року у своїх єпархіях.

Участь у подорожі взяв також отець Максим Кролевський, координатор Харківського екзархату. Цього року координатори з України та світу мають зібратися у Фатіми для обговорення подальших кроків у напрямку розвитку УГКЦ та попросити заступництва у Пресвятої Богородиці.

Першого дня свого паломництва координатори відвідали м. Марія Повч, що в Угорщині, де молилися за мир і спокій на українських землях, за подолання воєнного лихоліття, за розвиток Церкви, парафіяльних громад в Україні та за свої особисті й парафіяльні потреби.

Марія Повч –  місто в Угорщині, де у  церкві св. Михаїла знаходилася славна на всю Європу чудотворна ікона Божої Матері. У 1676 році один побожний парафіянин замовив собі в маляра ікону Пресвятої Богородиці та подарував її греко-католицькій церкві в селі Повч. Але 4 листопада 1696 року в церкві під час відправи Служби Божої люди побачили на цьому образі сльози, які витікали з очей Пресвятої Богородиці.  В той же час люди, які приходили до ікони зі своїми хворобами, отримали зцілення. Після того село Повч перейменували на Марію Повч, а ікону оголосили чудотворною. 

Прес-служба парафії Пресвятої Тройці

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *