“Царський бенкет” в с. Засуллі, що на Полтавщині

З 25 по 30 червня 2018 р. Б. було проведено “Веселі канікули з Богом” в селищі Засулля Лубенського району Полтавської області. Таборовиків налічувалося близько 40, серед яких також були дітки з міста Лубни.

Щоранку адміністратор місцевої парафії о. Василь Улішак відвозив малечу з міста Лубни до селища Засулля, щоби усі разом змогли весело провести час. Кожний день починався з бансів, які діти обожнювали і танцювали із задоволенням. З дітьми працювали аніматори Юля Чуприна та Марина Головченко з Харкова. Окрім ігор та забав, брат Микола (Івано-Франківська Духовна Семінарія) та брат Володимир (Львівська Духовна Семінарія) катехизували малечу на тему “Свята Божественна Літургія”. 28 червня Україна відзначала День Конституції, і учасники табору також долучилися до цієї події. На початку дня з рукою на серці вони заспівали гімн України. Під час великої гри діти продемонстрували свої знання щодо нашої держави та затанцювали банс “Козачок”.

Висловлюємо щиру подяку о. Василю Улішаку та їмості Надії за гостинність та по-справжньому царський прийом. Також вдячні пані Ярославі та парафіянам, які готували щодня смачні обіди та перекуски для цілого табору. Дякуємо й Інні Сімініченко та Надії Іщук, які провели майстер-клас з малювання на гіпсових фігурках, що дуже захопило дітей. Всім тим добродіям та жертводавцям, які згодилися допомогти в організації табору щира дяка та многії літа! Також хочемо висловити подяку організатору таборів “Веселі канікули з Богом” – с. Григорії (Костів) Голові Катехитичної комісії Харківського Екзархату.

Діти залишилися задоволеними, пізнали багато нового та цікавого. Тепер вони з нетерпінням чекають наступного року, щоби розділити з усіма радість життя з Богом!

Марина Головченко та Юлія Чуприна

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *