Екзарх Харківський відвідав Покотилівський Свято-Покровський монастир

У день свята Собору Пресвятої Богородиці та Йосифа Обручника Екзарх Харківський Владика Василій відвідав Покотилівський Свято-Покровський монастир. У монастирському храмі Владика Василій очолив Божественну Літургію у співслужінні з ігуменом о. Йосифом Щуром, ЧСВВ та о. Корнилієм Яремаком, ЧСВВ.

“У ці святкові дні пригадуємо незбагненну подію – прихід на світ Божого Сина. Невидимий всемогутній Господь став видимим, став людиною, щоб спасти нас”, – сказав під час проповіді Екзарх Харківський. Владика Василій пригадав, що на другий день свят Церква згадує тих, хто стали знаряддям в руках Божих, щоб здійснилося таїнство Різдва. Церква вшановує Богородицю, яка удостоїлася народити Спасителя, та її Обручника – святого Йосифа.

“Сьогодні ми дивимося на Пресвяту Родину і бачимо, як важливо, щоб в сім’ї перебувала Божа благодать за прикладом сім’ї з Назарету. Просімо про дари для родин, щоб Боже благословення перебувало у наших сім’ях”, – додав Архиєрей.

Опісля богослужіння Владика Василій привітав ігумена, о. Йосифа з іменинами. А монахині зі Згромадження сестер Святого Йосифа – с. Олексія та с. Дарія відновили свої чернечі обіти.

Пресслужба Харківського Екзархату

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *