Святкування 300-ліття Боронявського монастиря Отців Василіян

1-2 серпня 2016 р., під час відпустового празника Св. Пророка Іллі, відбулося святкування 300-ліття Боронявського монастиря, яке разом з Отцями Василіянами відзначали: місцевий ієрарх Кир Мілан (Шашік), Єпарх Мукачівський та Кир Василій (Тучапець), ЧСВВ, Екзарх Харківський.

1 серпня, в Боронявському монастирі, по чернечій горі відбулася Хресна дорога, під проводом о. Артемія Новіцького, ЧСВВ (з Жовківського монастиря), а також була відслужена святкова вечірня, яку співали Сестри-монахині різних Згромаджень та Ченці-василіяни. Служив вечірню о. Пантелеймон Трофімов, ЧСВВ, Ректор Василіянського Інституту Філософсько-Богословських Студій. Цього дня, в рамках нічних чувань, була відслужена Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив Кир Василій (Тучапець) ЧСВВ.

2 серпня відбулися центральні святкування ювілею Монастиря. Архиєрейську Божественну Літургію цього дня очолили: Кир Мілан (Шашік) та Кир Василій (Тучапець), у співслужінні з Отцями Василіянами на чолі з о. Андрієм Белеканичем, ЧСВВ, Протоігуменом Провінції Святого Миколая, до якої належить Боронявський монастир та з єпархіальним духовенством.

На закінчення святкування настоятель монастиря о. Тарас Іванина, ЧСВВ склав подяку, насамперед, тим ієромонахам, які протягом останніх десятиліть служили в цьому монастирі та його відновляли після підпілля − як тим, що вже відійшли до Вічності, так і тим, що ще служать по різних місцях і цього дня прибули на святкування згаданого ювілею. Також Настоятель подякував Архиєреям, монашому та священничому чину, церковному хору з м. Івано-Франківська та усім паломникам, які взяли участь у святкових богослужіннях.

Опісля, під час завершального процесійного походу за участю єпископів, відбулося окроплення свяченою водою та мирування.

Фото: 1 та 2 серпня

Джерело: http://osbm.org.ua/index.php/2014-11-26-09-44-45/novyny-provintsii/3510-sviatkuvannia-300-littia-boroniavskoho-monastyria-ottsiv-vasyliian

 

11343657616768

 

043192

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *