Святий Миколай у Центрі реабілітації дітей з ураженням нервової системи

19 грудня 2014 року Божого у Центрі реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи м. Полтава відбулося свято Миколая.
Цей медичний заклад ― єдиний у Полтавській області, який займається процесом лікування, реабілітації та фізичної підтримки дітей, що мають проблеми з центральною нервовою системою, ДЦП та іншими нервовими захворюваннями.
Потім до усіх присутніх звернувся з привітальним словом отець Юрій Кролевський, настоятель парафії Пресвятої Трійці УГКЦ м. Полтава.
― Так часто буває, що люди, які зовні виглядають здоровими, всередині є по-справжньою хворими, ― зауважив душпастир, ― а люди, які хворі ззовні, мають здорову, чисту душу.
Отець Юрій розповів про події свого життя, пов’язані з тяжкою хворобою, які спонукали його стати справжнім християнином, і висловив свою солідарність з усіма людьми, які щодня долають безсилля, хворобу і зневіру. Крім того, священик розповів дітям про святого Миколая і Пресвяту Родину, а також про важливість різдвяних свят.
Після того священик подарував кожній дитині дитячу Біблію та солодкі подарунки від Святого Миколая.
Потім лікарі-практиканти реабілітаційного Центру поставили святкову виставу, у якій змалювали особу великого святого, його життя та діяльність.
― Сьогодні ми всі стаємо свідками великої зміни свідомості нашого суспільства, а це допомагає нам визначити себе як особистостей, зрозуміти ким ми насправді є, ― вважає о. Юрій Кролевський. ― Це допомагає нам подивитися на світ та на Полтаву іншими очима, по-новому як на центр та колиску української духовності, де свято Святого Миколая стає невід’ємною частиною суспільного життя.
Прес-служба парафії Пресвятої Тройці у м. Полтава

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *