Відбувся християнський табір для молоді Харківського екзархату

6-13 серпня на березі Азовського моря проходив християнський табір для молоді з різних областей Східної України. Проект відбувся з благословення та за сприяння владики Василія, Екзарха Харківського.


Табором «На хвилях духовності» опікувався його організатор, голова Молодіжної комісії Харківського екзархату о. Миколай Микосовський, ЧСВВ із Покотилівського монастиря. Священику допомагали аніматори з Івано-Франківська, а саме: бр. Іван Зубрицький (Івано-Франківська Духовна Семінарія) та Ольга Ліщинська.

 


В денний розпорядок табору входила щоденна ранкова руханка на пляжі, банси, ранкові та вечірні молитви, Свята Літургія з проповіддю, креативні подарунки від «таємного друга, таборова пошта, купання у морі, тематичні вечірки з відповідним дрес-кодом, цікаві ігри, естафети, катехизації тощо.

 


Варто додати, що духовні науки для молоді виголошували також бр. Маркіян Паньків із Львівської Духовної Семінарії Св. Духа та бр. Віталій Фещак із Дрогобицької Духовної Семінарії. Тематика духовних повчань стосувалася сучасних викликів християнства, таїнства зцілення, йшлося також про те, чому важливо бути християнином. Молоді люди мали можливість задати запитання та отримати відповідь від духовної особи.


Дякуємо усім, хто долучився до організації та проведення табору, зокрема його учасникам, адже подібні заходи взаємно збагачують молодих людей, сприяють їх духовному розвитку.

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *