Священики УГКЦ взяли участь в урочистостях, присвячених Тисячоліттю переставлення св. рівноапостольного київського князя Володимира

Цього року ми святкуємо чергову річницю хрещення Київської Русі – України та 1000-ліття упокоєння князя Київського Володимира Великого – видатного державного та політичного діяча, творця середньовічної європейської держави.

Цього тижня по всій Україні проводили різні заходи та моління, якими вшановували святого рівноапостольного князя Володимира.

У пятницю, 31 липня 2015 року у полтавському Краєзнавчому музеї відбулися урочистості, присвячені святкуванню Тисячоліття переставлення святого рівноапостольного великого київського князя Володимира. В заході взяли участь священики Харківського екзархату отець Юрій Кролевський та отець Максим Кролевський.

“Нас, українців, – зауважив отець Юрій, – завжди хотіли поділити штучно. І якби Церква в Україні повернулася до своєї первісної єдності часів великого князя Володимира Великого, то наша Держава, суспільство та цілий український народ відкрили би для себе фантастичні перспективи розвитку”.

У рамках святкування відбулися доповідь кандидата історичних наук, доцента кафедри всесвітньої історії та методики викладання історії Вільхового Юрія Віталійовича, вистава та участь хорового колективу. В дійстві брали участь духовенство, заступник губернатора, а також мешканці та гості міста.

Джерело: http://ugcc.poltava.ua/index.php/zhyttia-parafii/29-sviashchenyky-uhkts-vzialy-uchast-v-urochystostiakh-prysviachenykh-tysiacholittiu-perestavlennia-sviatoho-rivnoapostolnoho-velykoho-kyivskoho-kniazia-volodymyra

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *